• +90252 358 61 64

HAKKIMIZDA

SİGMA Enerji Teknolojileri

HAKKIMIZDA

SIGMA Enerji, Güneş Enerjisi ve Rüzgar Enerjisi ürünlerinde projelendirme, teknik destek, kurulum ve kurulum sonrası hizmetlerin tümünü sunmaktadır. SIGMA Enerji, anahtar teslim olacak şekilde müşterilerine hizmet verdiği gibi, müşterilerimizin talep ettiği konularda da hizmet vermektedir.

İş ciddiyeti ve güvenilirlik esas olmak üzere hizmet veriyor olduğumuz iş kategorilerini aşağıda bulabilir,bitirdiğimiz ve devam etmekte olduğumuz projeleri referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.

Yeşil Enerji Bizim İşimiz

Büyük, orta ve küçük ölçekli enerji üretim tesisi olarak kurulabilen (GES) Güneş Elektrik Santrali ve Çatı Sistemleri, dünya çapında birçok ülkede faal olarak işletilmektedir. Çevre dostu Yeşil Enerjili Bina uygulamaları yaygınlaşmaktadır.Yatırımcı ve müşteriler her geçen gün, satın alırken yeşil prizli ev ve yeşil enerjili hotelleri tercih etmektedirler. "SIGMA Enerji" elektrik enerjisi taahhüt ve montaj işlerinde en üst düzey kalite ve işçiliği hedefleyerek, Güneş ve Rüzgar gibi diğer Yeni ve Yenilenebilir Enerji alanlarında faaliyet göstermektedir. "SIGMA Enerji" Güneş ve Rüzgar Enerjisinden lisanssız olarak kendi elektriğini üretmek isteyen müşterilerimizin hizmetindedir.

Telefon

+90252 358 61 64

GSM